İşinizi Kolaylaştıracak Akıllı Özellikler, Dinamik ve Devamlı Geliştirilen Platform

QR Kod & Barkod İle Okutma

İster personelinizin kendi ister herhangi bir Android mobil cihazın okuyabileceği QR Kod ve Barkodlar ile nokta okutma işlemleri yapabilirsiniz. Ayrıca NFC destekli cihazlar ile NFC etiketler okutularak da nokta kontrollerini sağlayabilirsiniz.

Anında Takip & Raporlama

Güvenlik personeliniz devriyelerini kolayca yaparken, siz internetin olduğu herhangi bir yerden tüm ekibin takibini ve raporlamasını yapabilirsiniz. Bunun için bilgisayara tur kalemini bağlamanıza gerek yoktur.

Hızlı Müdahale

Devriye sırasında karşılaşılan olumsuz durumlar resim çekerek veya form doldurularak merkeze iletilir. Böylece hızlı müdahale için gerekli aksiyonu alarak zaman kaybetmezsiniz.

Ek Cihaz Yok

Tur kontrol kalemlerinde olan usb kablosu, kurulum CD’si, güvenlik tomu gibi ek aparatlara ve program kurulma zorunluluğu olan bir bilgisayar bulundurmak zorunda kalmazsınız.

Performans Ölçümü

Devriyelerin doğru zamanda başlayıp başlamadığı, ne kadar sürede tamamladığı gibi bilgiler ile güvenlik personelinizin performans ölçümünü yapabilirsiniz.

Her Yerden Yönetme

Farklı bölgelerde görev yapan personelleriniz için internet olan herhangi bir yerden web yönetim ekranı sayesinde devriye rotalarını oluşturabilir, görev atamaları yapabilir ve raporlayabilirsiniz.

Fotoğraf Modülü

Devriye boyunca herhangi bir noktada olağandışı bir durum gördüğünüzde, durum ile ilgili fotoğraf çekilebilir ve merkeze raporlayabilirsiniz. Böylelikle hangi noktada hangi fotoğrafın çekildiği bilgisine de raporlardan kolaylıkla ulaşılabilirsiniz.

Form Modülü

Web ekranı üzerinden çeşitli formlar oluşturarak oluşturulan formları bir devriye içerisine tanımlayabilirsiniz. Devriye başladığında, devriye atılan her noktada veyahut devriye bitiminde form üzerinden anlık bilgi toplayabilirsiniz.

Harita ve Konum Modülü

Güvenlik görevlilerinizin devriye attığı noktalara adres ekleyebilir, devriye anındaki konumu raporlayabilir, harita üzerinden son konum bilgisine ulaşabilirsiniz.

Offline Çalışma Modülü

İnternetin çekmediği ortamlarda devriyenize güvenle devam edebilir, bilgileri daha sonra gönderilmek üzere saklı tutabilirsiniz. Daha sonra internet olan herhangi bir ortamdan beklemede olan tüm devriyelerinizi gönderebilirsiniz.

Hiyerarşik Yetki Modülü

Proje bazlı veya ekip bazlı ayrıştırmalar yapabilir, üst-ast ilişkisi kurarak sadece ilgili olduğunuz kişilerin tanımlama ve raporlarına erişebilirsiniz.

QR-Barcode ve NFC Okuma

Devriye atma yönteminize göre bu ayarı yapabilir, ister NFC etiketlerinizle ister qr-barcode ile isterseniz de tuşlama yöntemi ile okutma sağlayabilirsiniz.

Rapor Modülü

Devriye turuna göre, kullanıcı adına göre, duruma göre ve tarih bazlı olmak üzere birçok şekilde filtreleme yaparak sistem üzerinden raporlara erişebilir dilerseniz excel formatında da bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Yönetim Ekranı Modülü

Kullanıcı ekleme/çıkarma, hiyerarşik yetki tanımlama gibi tüm tanımsal ayarlamaları pratik olarak yapabilir, harita ve raporlama modülleri ile ekibinizi monitör edebilirsiniz.

Uygulama Modülü

Android tabanlı cihazlar, dayanıklı terminal cihazlar ile size verilen kullanıcı bilgileriniz üzerinden cihaza bağlı kalmadan devriye işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Devriye Takip’in Sunduğu Faydalar

Güvenlik sektörünün ihtiyaçları göz önünde bulundurularak geliştirilen, devriye ve güvenlik personelinizin anlık takibini yapmanızı sağlayan dijital bir çözüm sunuyoruz. Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşın

Offline
Çalışma

Noktalara Fotoğraf Ekleme

Gruba Devriye
Atama

Kontrol Noktası Sıralama

Grup
Oluşturma

NFC, Qrkod, Barkod Okutma

Kişiye Devriye
Atama

Kayıt ve
Raporlama

Web Client

Web Yönetim Ekranı

Yerli Yazılım

Görev Hatırlatma