Ekipleriniz Dünyanın Her Yerinden Birbirleri İle İletişimde Olabilir

Uygulamayı lisans bazlı ücretlendirme ile kullanabilir ekstra yazılım maliyeti yapmazsınız ayrıca tur kontrol kalemi kullanımındaki gibi bir ek cihaz ve donanıma ihtiyacınız olmaz.

Cloud Tabanlı Servis Modeli İle Sıfır Ek Maliyet

Satın alım gerçekleştikten sonra uygulama hemen kullanıma açılır, beklemeden, anında kullanım avantajı mevcuttur. Teknolojideki ve uygulamadaki gelişmelere göre her zaman en güncel versiyon kullanımı sağlanır ve güncellemeler için ücret talep edilmez. Uygulama üzerinde yapılan tüm iyileştirmeler güncellemelere yansır ve müşterilerin kullanımına sunulur.

güvenli kurumsal mesajlaşma cloud server

On-Premise Modeli İle Devriye Takip Kendi Bünyenizdeki Sunuculara Kurulsun

Devriye Takip’i Türkiye’deki bulut sunucuları üzerinden kullanabileceğiniz gibi kurumunuzun kendi sunucuları üzerinde de çalıştırabilirsiniz. Bu sayede tüm haberleşme kurumunuz tarafından güvenle saklanır. Hem kendi güvenlik koşullarınızda haberleşme yapmış olur hem de arşivlemenizi dilediğiniz gibi yönetebilirsiniz.

Gerekli Eğitim ve Destekler İle Hep Yanınızdayız

Mesai saatleri için müşteri temsilcinize her zaman ulaşabilir, aracı bir firmaya gerek kalmadan, talepleriniz uzman ekiplerimiz tarafından incelenir. Hızlı ve çabuk çözümler sunulur.

müşteri hizmetleri

arge

%100 Yerli Ürünlerimizi Ar-Ge Merkezimizde Geliştiriyoruz

Bilgi Güvenliği, Kalite Yönetimi, Müşteri Memnuniyeti ve İş Sürekliğimizi standartlara uygun olarak yapıyor ve hizmet kalitemizi daha da arttırmak için çalışıyoruz.Yaptığımız Ar-Ge çalışmalarını teknolojik gelişmeleri takip ederek geliştiriyoruz. Üstelik bunu güçlü mühendislik kadromuz ile yapıyor ve %100 Yerli Ürün Belgesi ile müşterilerimize sunuyoruz.

4 Kolay Adımda Basit Çözümleriyle Devriye Takip’i Hayatınıza Geçirin

Personeliniz uygulamayı kolayca akıllı telefonlarını yükler

Tüm personel için devriyeler sisteme tanıtılır

Telefon ile devriyede yer alan noktalar okutulur

Sistemden tüm devriye detayları anlık olarak raporlanır